0 rezultate

Oferte imobiliare de vânzare în Bucuresti, zona Tei

Nu există rezultate pentru căutarea ta

Apartament 4 Spatios, Comision 0%, Pallady, metrou Teclu

156,500 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
118.7 mp
2025

Apartament 2 camere decomandat, Pallady, Comision 0

87,000 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
63.64 mp
2025

Promo Apartament 2 camere, Comision 0%, Theodor Pallady

76,500 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
47.28 mp
2026

Duplex 3 camere Finalizat - Pallady, 8 min metrou Nicolae Teclu

151,500 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
118.22 mp
2025

Apartament 3 cam Finalizat, Comision 0% - metrou Nicolae Teclu

125,000 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
99.5 mp
2025

Apartament Decomandat cu Finisaje la Alegere și Comision 0%

86,900 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
61.8 mp
2025

Apartament 2 camere Theodor Pallady Metrou Teclu Comsion 0

84,900 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
60.4 mp
2025

Theodor Pallady-Metrou Nicolae Teclu-3 camere-Comision 0

128,900 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
92 mp
2025

Apartament 2 camere cu terasa, Comision 0%, Pallady, metrou Teclu

110,400 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
81.6 mp
2025

Apartament 4 Camere cu terasa 51mp, Pallady, Metrou Nicolae Teclu

175,123 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
154.3 mp
2025

Apartament 2 camere Mobilat si Utilat, Titan - 5 min metrou 1 Decembrie 1918

89,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Salajan, Bucuresti
43 mp
1977

Ap 3 cam Decomandat, Promotie Parcare, Pallady – Comision 0%

118,755 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
85.77 mp
2026

Apartament 2 camere decomandat 64 mp, comision 0, Pallady

93,612 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
63.87 mp
2026

Promotie Garsonieră 38 mp Pallady | Metrou Teclu 12 min

61,400 € + 21% TVA

Apartament cu 1 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
37.5 mp
2026

Theodor Pallady 3 Camere cu gradina 61mp Metrou Nicolae Teclu

134,000 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
80.05 mp
2025

CLEVER IMOBILIARE, Agenție imobiliară Bucuresti, va ofera 592 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Bucuresti, apartamente de vânzare Bucuresti, Theodor Pallady, apartamente de vânzare Bucuresti, apartamente de vânzare Bucuresti sau apartamente de vânzare Bucuresti.