586 rezultate, pagina 2 / 40

Apartamente în Bucuresti

Apartament 4 Camere cu terasa 51mp, Pallady, Metrou Nicolae Teclu

175,123 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
154.3 mp
2025

Apartament 2 camere Mobilat si Utilat, Titan - 5 min metrou 1 Decembrie 1918

89,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Salajan, Bucuresti
43 mp
1977

Ap 3 cam Decomandat, Promotie Parcare, Pallady – Comision 0%

118,755 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
85.77 mp
2026

Apartament 2 camere decomandat 64 mp, comision 0, Pallady

93,612 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
63.87 mp
2026

Promotie Garsonieră 38 mp Pallady | Metrou Teclu 12 min

61,400 € + 21% TVA

Apartament cu 1 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
37.5 mp
2026

Theodor Pallady 3 Camere cu gradina 61mp Metrou Nicolae Teclu

134,000 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
80.05 mp
2025

Apartament 2 Camere Decomandat Bloc Nou Comision 0%, Pallady

94,000 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
69.6 mp
2026

Apartament 3 camere Finalizat, Pallady, metrou Teclu, Comision %

124,000 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
98.06 mp
2025

Apartament 2 camere, Comision 0%, metrou Teclu - Pallady

68,600 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
49 mp
2026

Apartament 2 camere 64 mp - Promo Parcare comision 0, Pallady

93,612 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
63.87 mp
2026

Garsoniera 43 mp - 8 min metrou Nicolae Teclu, Pallady

77,760 € + 21% TVA

Apartament cu 1 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
43.42 mp
2026

Apartament 3 cam Decomandat, Promotie Parcare, Pallady – Comision 0%

118,755 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
85.77 mp
2026

Apartament 2 cam Comision 0% Pallady Metrou Nicolae Teclu

86,900 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
61.65 mp
2025